Rihanna w Polsce 2016. Zobaczcie zdjęcia i filmiki z koncertu Rihanny w Warszawie 2016

Rihanna w Polsce wystąpiła 5 sierpnia. Koncert Barbadoski odbył się w ramach trasy Anti World Tour. Usłyszeć na żywo nowe i najbardziej znane hity Rihanny – tego przed wydarzeniem chcieli fani.

Koncert odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie 5.08.2016. Piosenkarka zawsze lubiła łamać zasady. Podczas jej polskiego koncertu nie było inaczej. Jedna z największych gwiazd popu wystawiła półtoragodzinny, ociekający seksem show, którego nie zmożemy zapomnieć. Mnóstwo energii, największe hity pop ostatnich lat, skąpe stroje i zachwycające choreografie – w Warszawie Rihanna nie zapomniała o żadnym z tych elementów.

Zdjęcia i filmy zalewają internet. Nic dziwnego, że ten muzyczny spektakl przejdzie do historii! Co zaśpiewała Rihanna w Warszawie? Oczywiście piosenki z płyty Anti i choć niektórzy uważają – było ich za mało – to ostatecznie zrobiła to w niesamowicie dobry sposób. Oprócz najnowszych kawałków, wykonała dobrze znane przeboje tj. We Found Love, Umbrella czy m.in. Where Have You Been.

Riri pozostawiła po sobie niedosyt, dlatego można sądzić, że jej kolejny koncert w Polsce będzie jeszcze lepszy, większy i ciekawszy. Tym bardziej, że dni, w których wokalnie piosenkarka średnio dawała radę, dawno już minęły.

Zdjęcia:

http://goldenglimpse.com/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rihanna

http://rihannadaily.pl/

Źródła:

http://www.eska.pl/hotplota/news/rihanna

http://www.eska.pl/news/rihanna

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s